Софија фармерки женски роза кривини слаби високи издигни фармерки од полите
Неодамнешно

Софија фармерки женски роза кривини слаби високи издигни фармерки од полите

DEN 1.33

Това е достапна

Вашиот летен главен дел е тука-високи фармерки од фармерки на Софија од Софија Вергара, во кој има криви дизајн за ласкаво вклопување плус трендовски раб. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans de Mamá están de Moda nuevamente : Estos Jeans de Cintura alta de Sofia Jeans de Sofia vergara dieron en el blanco en cuanto a comodidad y estilo. Ексклузивен en. Измалени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/medidas de la modelo : estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36 ". Омилен модел е носење со големина 4/la Modelo Viste Una Talla 4. Прибл. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Висок пораст; Тенок се вклопува низ половината и бутовите; Криви на прегратки/Цинтура Алта; ajuste Esbelto a la altura de la cintura y de los muslos; se ajusta tus curvas. Поштенски мува и затворање на копчињата; Јамки за појас/Cierre Con Cremallera y Botón; Презилис пара Цинтун. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонираше лепенка за потпис на задниот дел од половината; Fringed Hem/Diseño de 5 Bolsillos con Remaches Metálicos Exclusivos; Parche con la firma en lier en la parte trasera derecha de la cintura; Рудо Кон Флекос. Зошто ќе го сакате тоа : Фармерките Роза Криви нудат современо преземање на тексас со рабни полите и прегратки за повеќе ласкави изглед. Со својот материјал за тексас, целодневна удобност никогаш не се чувствуваше толку добро. Con Su Material de Mezclilla que estira, la comodidad durante todo el día nunca se sintió tan bien . 71% памук/24% полиестер/4% вискоза/1% еластан/71% алгод; 24% полиестер; 4% вискоза; 1% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Фармерки на Софија од женските фармерки на глуждот на Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основните својства

Додатоци на производот