Исечете го женскиот фустан за џемпери за ракави за мафини
Неодамнешно

Исечете го женскиот фустан за џемпери за ракави за мафини

DEN 2.67

Това е достапна

Лесно го прави тоа. Трендовски плетени ракави со ракави, го ажурираат овој фустан за џемпери забавен стил еден и направен. Ви благодарам, лажичка. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/29% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. Fit : Опуштено вклопување. Должина : мини должина; 34-3/4 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со плетени рамења на пуф. Ockебови : џебови од страничен спој. Карактеристики : тркалезно деколте; меко, текстурално плетено; нелиран. Облека за џемпери со долги ракави на жените од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основните својства

Додатоци на производот