Sunburst Systems WiFi Достапна четкана хромирана отпорна на време отстранлив налепница за отстранлив, високо квалитетен издржлив винил, налепница за домови, налепница за ка
Неодамнешно

Sunburst Systems WiFi Достапна четкана хромирана отпорна на време отстранлив налепница за отстранлив, високо квалитетен издржлив

DEN 351.84

Това е достапна

Sunburst Systems 5726 Wi Fi Достапен знак налепница со четкана хромирана декорација е совршена налепница за да ги информира посетителите дека имате Wi Fi на располагање. Со оваа долготрајна налепница, високо видлива налепница, можете да имате доверба дека сите ќе бидат информирани за Wi Fi Connection. Направено од издржлив винил отпорен на временски услови, оваа налепница сигурно ќе трае. Sunburst Systems 5726 Wi Fi Достапна четкана хромирана отпорна на време отстранлив налепница за декларации, високо квалитетен издржлив винил, налепница за домови, налепница за канцеларии, Wi Fi код, кафе, 2 "H x 8,5" W.

Основните својства

Додатоци на производот