Гарние цели мешавини на мед богатства Поправка на сет за подароци за празници, 3-парчиња, шампон, балсам и третман на оставање
Неодамнешно

Гарние цели мешавини на мед богатства Поправка на сет за подароци за празници, 3-парчиња, шампон, балсам и третман на оставање

DEN 116.48

Това е достапна

Комплет за празници за цели мешавини содржи шампон и балсам на мед во пумпа со големина. Плус добијте бесплатен одмор во третман за дополнително исхрана и грижа. Ова е вашата совршена зимска мешавина за поправка и поправање на сува оштетена коса. Помага во подмладување на низите до краевите. Мешан со одржливо извори на мед и прополис познат дека негува и поправа. Парабен слободен, нежен за секојдневна употреба и нега на коса целото семејство може да го сака. Ставете комплети за одмор на цели мешавини на вашата листа оваа сезона. Гарниер се стреми да создаде позитивно влијание со тоа што го отвора патот кон сè поодржлива убавина што е достапна за сите- сите производи на Гарние се одобрени од Меѓународниот без суровост под програмата „Скокни зајаче“ . по системот на шампон, балсам и третман цели мешавини Комплет за одмор содржи шампон, балсам и бесплатно отсуство на лекување. Дајте го подарокот за поправена коса оваа празнична сезона, богатството со мед ја подмладува косата до краевите. Мешан со одржливо извори мед за да ја поправи и поправи сувата оштетена коса. Парабен слободен, нежен за секојдневна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот