Bombay® Outdoors India Tassels на отворено перница назад
Неодамнешно

Bombay® Outdoors India Tassels на отворено перница назад

DEN 2.67

Това е достапна

Додадете софистицирана удобност на отворено со оваа преголема лумбална перница од Бомбај. Новиот печатење носи чувство на елеганција на вашиот на отворено и лесно се свртува кон солиден грб за брзо ажурирање. Овој преголем лумбален е разноврсен и е совршен за истакнување на вашиот личен стил или да се користи како перница назад за удобно седење. Луксуз инспириран од патувањето за секојдневниот дом, Бомбај носи класичен стил, неочекувани детали и глобална инспирација за вашиот простор за живеење на отворено. Покажете го вашиот личен стил со предмети што можат да стојат сами или да бидат координирани со други предмети од Бомбај за да додадат боја и интерес за вашиот простор на отворено. Побарајте други предмети од Бомбај на Интернет за да го завршите вашиот изглед! Димензии : 14 "l x 24" w x 6 "ч. Отпорен 100% полиестер на отворено ткаенина е третирана со засилена УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Дарежливо исполнет со 100% хипоалергичен полиестер надолу надолу за супериорна удобност. Изработена со злато со копчиња за да Додадете сложени детали. Цврсто на обратно. Местото чисто со употреба на сапун и вода за лесна нега и чистење.

Основните својства

Додатоци на производот