Стерлинг сребрен родиум-позлатен 080-мерач Глиц Херингбон нараквица, 7,5 “
Неодамнешно

Стерлинг сребрен родиум-позлатен 080-мерач Глиц Херингбон нараквица, 7,5 “

DEN 704.00

Това е достапна

Оваа трендовски сребрена нараквица со позлатена родиум е сигурно дека ќе биде хит. Оваа нараквица има големина од 80 мерачи (седум милиметри). Дизајнот на харинга јаболка е сигурен со привлечен око. Оваа ставка има достапен ѓердан за појавување (продадено одделно). Стерлинг сребро. Родиум позлатена. 080 мерач.

Основните својства

Додатоци на производот