Sulpell Industries Vintage Billiards Pool Game Diagram Digam Design Design Wood Wall Art, 15, дизајн од Карл Хронек
Неодамнешно

Sulpell Industries Vintage Billiards Pool Game Diagram Digam Design Design Wood Wall Art, 15, дизајн од Карл Хронек

DEN 0.33

Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Уметнички дела се однесуваат на : билијард, игра, базен, дијаграм. Дизајн од Карл Хронек.

Основните својства

Додатоци на производот