Без граници јуниори за празник за пулвер, џемпер со бесплатна маска
Неодамнешно

Без граници јуниори за празник за пулвер, џемпер со бесплатна маска

DEN 527.20

Това е достапна

Безбеден и стилски за сезоната на празници што претстои, завршете ја вашата гардероба без џемпери за пуловер на границите, со координативна маска. Совршена должина да ги фрлите вашите хеланки за лесен секојдневен изглед! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. Ребрестиот тркалезен врат. Печатење на сите. Ребрести манжетни и полите. Вклучува бесплатна маска за појавување. Достапно во разновидни отпечатоци. 96% полиестер4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Празнична маичка со бесплатна маска за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот