Елементи женски плус со големина на точка за печатење со кимоно ракави
Неодамнешно

Елементи женски плус со големина на точка за печатење со кимоно ракави

DEN 399.84

Това е достапна

Откријте ја леснотијата и софистицираноста на елоквии елементите, во кои има трендовски ракави на кимоно изјави, еластичен лента за половината и отстранлив појас, сите за стилска, една и направена облека. Моделот е 5'11 "и носи големина 14. Сним на предниот дел од преклопување. Кимоно ракави. Еластични на цвест на половината. Наклон џебови на странични рабови. Отстранлив појас. по чувство на добри цени.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 639.84
ценето: