Машки и машки големи основни стебла за пливање, до големина 5xl
Неодамнешно

Машки и машки големи основни стебла за пливање, до големина 5xl

DEN 384.00

Това е достапна

Подгответе се за забава на сонце без да ја скршите банката со овие основни стебла за пливање од Georgeорџ. Тие се изработени од мек и издржлив полиестер што се суши брзо и имаат стил на влечење без проблеми со покриена еластична лента за половината, така што нема да мора да се карате со копчиња или патенти. Две пригодни странични џебови се држат до вашите клучеви додека сте во движење. Овие шорцеви за пливање се достапни во асортиман на убави бои, како и во редовни и плус големини кои се движат од S до 5 XL. Големи основни основни тешки за пливање на Georgeорџ и машки, до големина 5x L : 100% полиестер. Пливаат шорцеви. Цврста боја. Повлечен стил со покриена еластична лента за половината. Две странични џебови. Достапно во разновидни бои. Достапно во редовни и големи димензии. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор, кога е потребно, паѓајте суво на ниско ниво, не пеглајте.

Основните својства

Додатоци на производот