Редитаинтер Оз. Екстремни контејнери за храна за замрзнување со капаци - пакувања
Неодамнешно

Редитаинтер Оз. Екстремни контејнери за храна за замрзнување со капаци - пакувања

DEN 1017.60

Това е достапна

12 мл. Екстремни контејнери за дели на редакторот за замрзнување со капаци со цврсто прилагодување. Наменето специјално за замрзнување, способна да издржи температура до ( - 40 степени) за подолг временски период. Стабилна чиста инженерска полипропилен пластика. Безбедна микробранова и машина за миење садови. Редитатер 12 унца екстремни контејнери за храна за замрзнување со капаци, 40 пакувања : пакет од 40. Дели контејнери за храна со тесни капаци за запечатување. Исчистена пластика за инженерство на тешки мерачи. Комерцијален квалитет на ресторанот . еднократно.

Основните својства

Додатоци на производот