Скоро природно 5. Внатре.
Неодамнешно

Скоро природно 5. Внатре.

DEN 0.67

Това е достапна

Давајќи аура на мистерија и романса, овие цветни рози се затемнети со убави светли нијанси. Тие доаѓаат во стаклена вазна со факс вода и природни речни карпи. Овие се совршен додаток на масата софа или може да послужи како централен дел. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Основните својства

Додатоци на производот