Вуелта Се рамен BCD 32T синџир, сребро
Неодамнешно

Вуелта Се рамен BCD 32T синџир, сребро

DEN 1.67

Това е достапна

За тој посебен гроздобер велосипед или омилен сингл, SE Flat Rings се одличен начин за подобрување на перформансите на велосипедите. Синџирите на Vuelta продолжуваат да го поставуваат стандардот за квалитет и достапност-и сите наши прстени сè уште се дизајнирани и ЦПУ-машински направени во САД на алуминиум на авиони. Се вклопува 5-рака 94мм BCD компактен MTB, средна/надворешна позиција. Анодизирана црна или сребрена достапна. CNC-Machined и Hand Insepured Models достапни за пат, MTB и опрема за патеки/фиксна опрема.

Основните својства

Додатоци на производот