ЕЛЕНА модерна табела за табели во стилот на Едисон, бронза, вклучена LED -сијалица
Неодамнешно

ЕЛЕНА модерна табела за табели во стилот на Едисон, бронза, вклучена LED -сијалица

DEN 319.84

Това е достапна

Сјај во центарот на вниманието на вашиот украсен декор со оваа груба индустриска светлина за приврзок. Тркалезната сенка во стилот на кафез ја опфаќа трендовската сијалица Едисон, дифузна светлина и сенки за леење. Античкиот бронзен финиш и целокупниот состав на метал му оддава почит на механичкото време, додека ланецот на суспензија додава допир на рокенрол. Современиот стил сјае низ овој лустер со ново време во трпезарија, кујна за јадење или влез. Табела за ламба. Вклучи, поврзи. Потребна е сијалица Е-26.

Основните својства

Додатоци на производот