Логорт Карат жолто злато NHL Филаделфија Флаери голем приврзок со ѓердан
Неодамнешно

Логорт Карат жолто злато NHL Филаделфија Флаери голем приврзок со ѓердан

DEN 2639.84

Това е достапна

Време е да го прославите вашиот омилен тим, Фладелфија Флаери! Овој ѓердан NHL создаден од цврсто 14к жолто злато е направен со логор во САД. Ние сме овластен продавач на мало и оваа автентична ставка е официјално лиценцирана од Филаделфија Флаери. Приврзокот е приближно 27мм (1 1/16 инч) во ширина, а кабелскиот ланец е во ширина од 1,25 мм со должина од 18 инчи. Создадено од цврсто 14к жолто злато, лиценцирано од Филаделфија Флаери, приближна ширина на приврзокот 27мм; Должина на ланецот 18 инчи, просечната тежина на артикалот е 4,63 грама.

Основните својства

Додатоци на производот