Whidstystone Stoneware Drink Coaster Set со Holder Вклучен, вртења на Универзитетот во Алабама
Неодамнешно

Whidstystone Stoneware Drink Coaster Set со Holder Вклучен, вртења на Универзитетот во Алабама

DEN 210.72

Това е достапна

Traildystone Round Drink Coasters се убави, функционални акценти на домашни украси кои внесуваат природен елемент во домот. Секој сет од четири крајбрежни страни е направен од вистински, цврст доломит. Додадена е поддршка од плута за да се обезбеди површина што не се лизга и дополнително да се заштити таблетите. Убавите дизајни на пермејски уметности се од лиценцирано печатење за да обезбедат квалитетен квалитет и уметнички дизајн. Овие крајбрежни страни ќе ги заштитат сите видови на површини и ќе се заштитат од истурање. Дијаметар на прицврстување 4,25 инчи, погоден за сите очила, чаши или чаши. Лесно за чистење, само исплакнете со вода! Овие уникатни крајбрежни страни можат да бидат дадени како роденден, празник, Божиќ, подароци за Денот на вinesубените на мажи, жени и пријатели. Автентични жедни од керамички пијалоци со керамички пијалоци убави пермејски уметнички дизајни, никогаш не згаснуваат! Поддршката на плута за понатамошно помагање во заштитата на мебелот Спречување на лизгање од сите површини со трајни крајбрежни места за поддршка на плута, мерка 4,25 "сет со дијаметар од 4 за споделување и употреба.

Основните својства

Додатоци на производот