Mats Tesla Model S Red Oriental Car Mats, Custom Fit for 2013, 2014, 2015, , 2017 ,, - Краток возач на возење со десен погон, Мат
Неодамнешно

Mats Tesla Model S Red Oriental Car Mats, Custom Fit for 2013, 2014, 2015, , 2017 ,, - Краток возач на возење со десен погон,

DEN 2.67

Това е достапна

Ggbailey® ориентални луксузни автомобили душеци мешаат гроздобер стајлинг со модерна технологија и се изработени од автомобилски квалитет на OEM, избледени и дамки отпорни на дамки 70oz ткаени полипропиленски тепих. Овие душеци со прилагодено прилагодување се луксузни и издржливи. Основана од возачот на тркачки автомобили од светска класа Боб Бејли пред повеќе од 50 години, Race Mark International и GGBailey се семејни и управувани деловни дизајнирани и производство на автомобилски производи овде во САД и Европа. Обезбедување вредност и луксуз за милиони возила низ целиот свет. Функција + дизајн; Црвен ориентален тепих; Сопствени вклопувачки автомобили и душеци за багажникот; Прикрива и штити; Патентирана поддршка на автомобили против лизгање; Апсолутна издржливост.

Основните својства

Додатоци на производот