Сет за кратки ракави за кратки ракави на Денот на в Valentубените, хеланки и туту облека
Неодамнешно

Сет за кратки ракави за кратки ракави на Денот на в Valentубените, хеланки и туту облека

DEN 351.84

Това е достапна

Среќен ден на вљубените! Овие специјални облека за Денот на вineубените поставуваат симпатична графичка маица V-Day, хеланки на в Valentубените и туту за слатка облека. Измешајте ги и одговараат на 3 -те парчиња за симпатична комбинација што таа ќе ја сака! Достапно во големини 2 T до 5 T. Облека за Денот на вineубените за девојчиња за мали деца. Три парчиња : 1 графички мета, 1 пар хеланки, 1 туту. Графика на слатката в Valentубена. Достапни се комплети за кратки и долги ракави на облека. Достапно во големини 2 T-5 T.

Основните својства

Додатоци на производот