Начин да се слави
Неодамнешно

Начин да се слави

DEN 303.84

Това е достапна

Оваа тегла за третирање од портокалова и црна тиква го покажува плашливиот дух со својот класичен изглед. Направено од керамички материјал од земја и рачно насликан, прикажете го ова во вашиот дом за фестивалот расположение за Ноќта на вештерките! Може да се користи за да се поминат бонбони за време на празникот или да се чува домашна употреба. Направено со керамички материјал од прибор. Големина : 7,5 "x 7,5" x 7.125 "H. рака насликана со портокалова и црна. Само миење на рацете. Начин на славење на тегла за третирање на портокалова тиква, 7" ч.

Основните својства

Додатоци на производот