Bulova Mens Precisionist Black Diamond Double Wrape Leather нараквица - Средна
Неодамнешно

Bulova Mens Precisionist Black Diamond Double Wrape Leather нараквица - Средна

DEN 207.84

Това е достапна

Постигнете го слоевитниот изглед во еден стил со оваа нараквица со двојна обвивка од Bulova Precisionist. Меката црна кожа нараквица може да се пофали со пенлива плакета што додава текстура и длабочина на дизајнот. Еластична црна кожа лента. Црн јонски позлатен од не'рѓосувачки челик. 44 акценти на црн дијамант во вкупна вредност од 1/5 CTW. Големина : 7 инчи - 7,5 инчи. Двоен завиткан.

Основните својства

Додатоци на производот