Пчелите на Бурт Бебе унизни панталони без нозе, Органски памучни основи 2-пакувања
Неодамнешно

Пчелите на Бурт Бебе унизни панталони без нозе, Органски памучни основи 2-пакувања

DEN 0.33

Това е достапна

Пчелите на Бурт Пчели, панталони без нозе - ги преработивме нашите основни панталони, и тие се добри! Лесни и разноврсни, овие панталони се совршен комплимент за скоро секое тело. Контрастните манжетни и тенок вклопување им даваат на овие панталони стилски привлечност. Контрастни манжетни за допир на дизајнерот. Без нозе за подвижност. Лента за боја на предиво за дополнителни меки грицки. Целосно вклучена еластична лента за половината за удобно вклопување.

Основните својства

Додатоци на производот