Играчки за мозоци на мозоци Мојата приказна за кревет за спиење и играчка на проектор
Неодамнешно

Играчки за мозоци на мозоци Мојата приказна за кревет за спиење и играчка на проектор

DEN 2.67

Това е достапна

Донесете ги омилените приказни за спиење во живот со овој лесен за употреба фенерче и проектор! Скенирајте го затворениот QR код за да ги пронајдете шесте приказни на Интернет. Уживајте во забавното раскажување на секоја приказна и, во исто време, проектирајте ги шармантните илустрации. Секој дел од приказната има различна илустрација што проектира ширина до 1м. Гледајте и слушајте повторно и повторно. Неверојатен квалитет на проекцијата. Магично време на родител-дете. Охрабрува loveубов кон приказни, читање и користење на вашата фантазија. Прекрасен начин да се опуштите пред спиење. Доаѓа во прекрасна кутија за складирање. Гледајте и слушајте шест класични приказни . 12 дискови и 96 волшебни илустрации . Неверојатен квалитет на проекцијата. Гледајте и слушајте повторно и повторно. Во прекрасна кутија за складирање.

Основните својства

Додатоци на производот