Леарницата 7 W 3 4 L изложеност, винил совршенски ќерамиди, - источно сиво
Неодамнешно

Леарницата 7 W 3 4 L изложеност, винил совршенски ќерамиди, - источно сиво

DEN 957.60

Това е достапна

Една од нашите најнови иновации, Фарферискиот совршенство ќерамиди дава хармонична рамнотежа со длабоката текстура на тресење и чистите линии на ќерамиди. Перфекционо ќерамиди нуди традиционален изглед со навестување на солиден дух. Со својата изложеност на 7 ", јасни вертикални зрна се истакнуваат, надополнувајќи ги случајните ширини на ќерамиди. Сезона по сезона и година во година, ќерамидите ја држат својата богата боја, заштитени со трајно капаче АСА. Поддржано со ограничена гаранција за живот и цврстина што Стои до елементите, никогаш не бараат пескарење, стружење, боење или сликање. Продадени во картони : 34 панели/CTN. = 100 квадратни метри. Нуди традиционален изглед со јасни вертикални зрна. Никогаш не бараат пескарење, боење, боење или сликање. Достапно во над 40 различни бои. Ограничена гаранција за живот. Задржете ја нивната богата боја.

Основните својства

Додатоци на производот