Сет за краткорочно девојче од данит
Неодамнешно

Сет за краткорочно девојче од данит

DEN 303.84

Това е достапна

Овој симпатичен Shortall Settures Feauties жолт трепет без ракави со кратки ромки со затрупано дно и цветен вез на капчиња на градите. Облеката вклучува кратка мачка со ситници со затворен кратки ракави со везени трим и вратот на задниот дел на клучот за лесен пристап и исклучен пристап. Ова е одлична опција за оние жешки изморени денови! Поставете новородени девојки ромперски комбинезони жолта чипка.

Основните својства

Додатоци на производот

внатре внатре
Неодамнешно
внатре внатре
Това е достапна
DEN 159.84
ценето: