Гербер бебето момчиња ме однесе дома, 3-парчиња
Неодамнешно

Гербер бебето момчиња ме однесе дома, 3-парчиња

DEN 319.68

Това е достапна

Дали е облечен за оваа пригода? Добредојдовте дома момче со три парчиња сет од Гербер во кој има каросерија, панталони и придружени со капа за појавување. Вклучува каросерија, панталони и капа за појавување. Тело -тела : раменици на скут; кратки ракави; копчињата со висока позиција за лесно менување. Панталони : стил на влечење; еластична половината; Контраст за ковертирање. Доаѓа со капа за појавување. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. Ребро : 100% памук; Хедер : 93% памук/7% рајон. Машина за перење. Увезени. ГЕРБЕР БОБИ БОБИ БОДИСИТ, панталони и капа.

Основните својства

Додатоци на производот