Трговска марка ликовна уметност инспиративни цитати 4 платно уметност од здраво ангел
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност инспиративни цитати 4 платно уметност од здраво ангел

DEN 2.33

Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Инспиративни цитати 4“ платно уметност од здраво ангел : уметник : здраво ангел. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основните својства

Додатоци на производот