На скара и подготвени ленти за пилешки гради на скара од Тајсон
Неодамнешно

На скара и подготвени ленти за пилешки гради на скара од Тајсон

DEN 2.67

Това е достапна

Пилешки гради, скара, ленти, торбичка 12 мл целосно зготвена. Со ребро месо. Нема конзерванси. 50% повеќе пилешко (во споредба со Тајсон скара не е целосно задоволен, ние веднаш ќе го замениме (потребно е доказ за набавка). Ви благодариме што го купивте овој производ на Тајсон. Претходно ракувано замрзнато. Чувајте во фрижидер. ленти во не -статица тавани на средно високо 3 минути или додека не се загрее. Микробранова печка : 1. Наредете ладилни ленти на микробранова плоча. приближно. Користете или замрзнете во рок од 5 дена од отворањето. Замрзнување во оригинален пакет до 6 месеци. 12 мл (340 g) PO Box 2020 Springdale, AR 72765-2020 800-233-6332 2017 Tyson Foods, Inc. Tyson BNLS Sknls Grld chckn brst strp rib mt fly ckd rfrgr enter торба. Подготвен оброк единечен курс.

Основните својства

Додатоци на производот