Sleep & Co Women'sенски и женски плус кадифни панталони со пижами со чорапи, сет од 2 парчиња
Неодамнешно

Sleep & Co Women'sенски и женски плус кадифни панталони со пижами со чорапи, сет од 2 парчиња

DEN 447.84

Това е достапна

Не, вие не сте во облаците, оваа пижама поставена од печатење на спиење; кадифен ткаенина. Вклучува чорапи што одговараат. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. 2 парчиња пантолони и чорапи пижами поставени за жени од спиење и ко.

Основните својства

Додатоци на производот

Messenger®   
Неодамнешно
Messenger®   
Това е достапна
DEN 1664.00
ценето: