Без граници јуниори плус врв на вишок со ракави за мафини
Неодамнешно

Без граници јуниори плус врв на вишок со ракави за мафини

DEN 200.00

Това е достапна

Симпатична и без напор, без никакви вишок на граници нема да ве натера да се враќате за повеќе. Одликувајќи се со вишок V-Neckline, кратки ракави за мафини и трепет полите, овој врв прави стилска изјава без разлика дали ја спарувате со фармерки или пантолони за фустани. Лесен додаток на вашата линија. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : вишок V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Замачкана половината; проток по полите; наредени каросерии. Врвот на висината на жените плус големина од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот