Поставете го покритието на столчето за столче на отворено за внатрешен двор, заштитник на мебел 8 '2'
Неодамнешно

Поставете го покритието на столчето за столче на отворено за внатрешен двор, заштитник на мебел 8 '2'

DEN 511.84

Това е достапна

Боја : Беж 600 D/PVC Оксфорд/ПВЦ ткаенина материјал за материјал му дава на огноотпорување поставено заштитен водоотпорен поткрепа; Вклучува тркалезни маси и 4 стандардни столчиња со дијаметар x 2 ’високи. 100% сосема нови; Еластичниот кабел за полите со вклучување овозможува прилагодување за тесно и прилагодено вклопување. Надворешно покритие на табелата за внатрешни работи на внатрешен двор/стол, заштитник на мебел 8 'x 2'.

Основните својства

Додатоци на производот