Едноставно маргаритка 16 16 скалила што стапчиња за печатење перници за печатење
Неодамнешно

Едноставно маргаритка 16 16 скалила што стапчиња за печатење перници за печатење

DEN 543.84

Това е достапна

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, од едноставно маргаритка. "Едноставно маргаритка 16" x 16 "скалила за печатење перница : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла.

Основните својства

Додатоци на производот