Scoop vенски џемпер за буклен врат
Неодамнешно

Scoop vенски џемпер за буклен врат

DEN 319.84

Това е достапна

Време на џемпер е време-да се влезе во јамка со плетениот пулвер со буклен врат на Scoop, во удобен, опуштено вклопување-совршен џемпер со секоја окезија. Исклучиво на. Материјал : 63% полиестер/35% рециклиран полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : средна тежина. Дефект : V-врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги, широки ракави со детали за цвест. Ocketsебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено плетено џемпер за пулвер со врат од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. направи.

Основните својства

Додатоци на производот

Витези NHL Revivial
Неодамнешно
Витези NHL Revivial
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: