Тајните богатства најважни работи плус V-вратот плетен врв на спиење, пакувајте
Неодамнешно

Тајните богатства најважни работи плус V-вратот плетен врв на спиење, пакувајте

DEN 3.33

Това е достапна

Слатки соништа со сладок стил, кошулата за спиење V-вратот од тајните богатства е направена во супер мека четкана ткаенина што е совршена за секое време од денот! Долги ракави со обложување на ребрата и модерни детали за покривање на стилот го прават ова совршен стил на спиење или лежење низ куќата. Одличен самостоен стил или можете да се спарите со координирање на пантолони (продадени одделно) има неколку различни бои за избор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Капка рамо со долги ракави. Ребрести трим; високо-ниско полите со странични парчиња. Супер-мека четкана ткаенина. 65% полиестер/30% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски V-врат за спиење врвот од тајни богатства.

Основните својства

Додатоци на производот