Се прашувам нација повлекување на џегинг Jeanан
Неодамнешно

Се прашувам нација повлекување на џегинг Jeanан

DEN 3.33

Това е достапна

Wonder Nation Pull-On Jeggings брзо ќе стане нејзина омилена пантолона. Изгледот на оставата, во комбинација со удобноста на ногата. 2 faux предни џебови, 2 џебови за грб и јамки за појас го комплетираат изгледот. Чудо на нација влечејќи џегинг. Без патенти, прилепувања или копчиња. Дополнително истегнување и удобност.

Основните својства

Додатоци на производот