Морнарен сина наутичка принт декоративна полиестер фрла перница со постелнина текстура
Неодамнешно

Морнарен сина наутичка принт декоративна полиестер фрла перница со постелнина текстура

DEN 1.67

Това е достапна

Сидра далеку! Создадете наутичка атмосфера со прекрасен дизајн на сидро. Е по наутички ноќи на дизајнот морнарица сина наутичка декоративна перница ќе ја трансформира вашата спална соба, дневната соба, просторијата за седење или кој било друг простор во вашиот дом во приморски бегство. 20 x 20 инчи морнарица сина наутички принт декоративен полиестер фрлаат перница со постелнина текстура.

Основните својства

Додатоци на производот