Скутер за перформанси на девојчиња за девојчиња за чудо нација со џебови, големини 4-16
Неодамнешно

Скутер за перформанси на девојчиња за девојчиња за чудо нација со џебови, големини 4-16

DEN 2.33

Това е достапна

Растечките девојки ќе шетаат, трчаат, ќе прескокнат и ќе скокаат во стил со скутерот за перформанси на училишните униформни нации на нација со џебови. Овој скапоцен стил на здолниште е изработен од 100% ткаенина за влага за влага за да ја задржи вашата ќерка ладна, сува и удобна од училницата до игралиштето. Со вградени шорцеви со меки блокирање и целосна еластична лента за половината за лесна удобност за влечење, ова здолниште е забавно и функционално, без разлика дали е облечено со училишна униформа или облечена за забава. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за лесна удобност за влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Плетиран; меки меѓусебни шорцеви за внатрешни велосипеди; влага за губење; отпорни на избледени; отпорен на смалување; Заштита на UPF 30+. Скутер за перформанси во училишна униформа со џебови за девојчиња од Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот