Трговска марка ликовна уметност „Рок во езерцето“ платно уметност од aоаким Мир
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „Рок во езерцето“ платно уметност од aоаким Мир

DEN 768.00

Това е достапна

Уметник : aоаким Мирсубјект : Пејзаж-апелатиј : Тип на средновековна Производ : Галерија-обвиткано платно Арт. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Рок во езерцето“ платно уметност од aоаким Мир.

Основните својства

Додатоци на производот

Виктор 01-10081-01
Неодамнешно
Виктор 01-10081-01
Това е достапна
DEN 2.33
ценето: