Сликарство на крајбрежните растенија на империја уметност, сет од 2
Неодамнешно

Сликарство на крајбрежните растенија на империја уметност, сет од 2

DEN 0.33

Това е достапна

Сет на диптих - Рачен кисела оригинална фурнир за пепел се печати преку ултра -висока дефиниција УВ -giclee печатач кој е собрани во структура на уметнички дрвени кутии со дебела кутија. Ова ремек -дело на прекрасно, зелена палма од Визија Студио е трансформирано на ова Единствена површина од фурнир на пепел Мерење 36 "x 24 " x 1,50 ". Ова уметничко дело е сигурно да охрабри какво било опкружување со својата исклучително уникатна презентација. Печатено на рака завршено дрво од пепел. Доаѓа подготвен да виси на wallидот. 36 "x 24" x 1,50 "секој.

Основните својства

Додатоци на производот