Женска памучна истегнување екстремна удобност под засилување на градник, стил 9292
Неодамнешно

Женска памучна истегнување екстремна удобност под засилување на градник, стил 9292

DEN 479.84

Това е достапна

Овошје на градниот градник за удобност (9292). Доживејте екстремна удобност во овој градник на памук. Направено од мешавина богата со памук со ликра спандекс за вклопување и подолг живот. Беспрекорна, наредена, обликувана чаша и поддршка за мазен, природен изглед. Централен панел - Широкиот триаголник е одличен за градите со широко распространетост. Подготвен центар на панелот на Underband е поудобно ако имате висока стомак. Еластично под -лента со врежана "Плод на печатењето на разбојот" обезбедува дополнителна поддршка. Bandless Front е не-во-балки, совршен за миленичиња и оние со пократки торзи. Беспрекорни страни за мазен изглед под облека. Центарот за влечење, обезбедува дополнителна поддршка. Не-еластичните ленти се спуштаат во еластични ленти што се прилагодуваат во задниот дел со пластичен хардвер. Без ознака за удобност. Обложено метално затворање на кука и око во грбот. Погледнете ја нашата табела со големина за броење на куки. Забележете : Пинк е модна боја со ограничена достапност. Големината 34 D е достапна само во бело. Овошјето на разбојот го прекина црното во големина 36 D. Овошје на разбојните женски памук се протегаат екстремна удобност под засилување на градник, стил 9292 90% памук, 10% спандекс. Нелиран. Подлога. Целосно покритие. Дополнителни бои на располагање. Задна кука и око. Прилагодливи ленти. Безусловна гаранција. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Основните својства

Додатоци на производот