Индустри за ступел може вашиот ден да цвета цитат сини пеперутки розови цветови, 36, дизајн од ziwei li
Неодамнешно

Индустри за ступел може вашиот ден да цвета цитат сини пеперутки розови цветови, 36, дизајн од ziwei li

DEN 2.00

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со учење и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Едноставно одморете ги уметничките дела против рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршено за празни полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Дизајн од Ziwei Li.

Основните својства

Додатоци на производот