Women'sенски Сент Луис кардиналс резервоар и шорцеви поставени
Неодамнешно

Women'sенски Сент Луис кардиналс резервоар и шорцеви поставени

DEN 1.67

Това е достапна

Поддржете го вашиот тим со оваа удобна облека за спиење Сент Луис кардинали. Носете ја оваа официјално лиценцирана облека за спиење на MLB додека ги гледате добрите или облечете се на играта и покажете ја вистинската гордост. Top Top Racerback Top го карактеризираат логото на тимот и насловот "Св. Луис кардинали " на предната страна. Полигата за мрежи на лентите за градите и рамото обезбедува дишење и удобност, додека опуштеното вклопување го прави добро прилагодено и за спиење и за спорт. Соодветните шорцеви за спиење се чист памук и имаат целосен образец на логото на тимот, за да можете да ги претставите од сите агли. Бел сатен лак ја украсува еластичната лента за половината. Без разлика дали се искачувате во кревет или легнувате на каучот со играта, оваа облека за спиење во бејзбол за жени е загарантиран хомерун. MLB Women'sенски Сент Луис кардиналс Торн и шорцеви сет : Поставени кошула и шорцеви. Кошула : 60% памук, 40% полиестер. Шорцеви : 100% памук. Врвот на резервоарот Racerback со предната графика, деколте за лажички, облоги на мрежи, опуштено вклопување и исправено полите. Шорцеви за спиење со еластични детали за половината и сатенски лак. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно.

Основните својства

Додатоци на производот