Samsung Galaxy S G 128 GB отклучен GSM LTE телефон со троен 12MP+12MP+16MP Задна камера - Призма црна
Неодамнешно

Samsung Galaxy S G 128 GB отклучен GSM LTE телефон со троен 12MP+12MP+16MP Задна камера - Призма црна

DEN 7199.84

Това е достапна

10 -тата генерација на Samsung Galaxy ви овозможува да направите повеќе и да го направите тоа подобро. Новиот Samsung Galaxy S10 има повеќе екран со нов скоро скоро бизел-помалку 6,1-инчен QHD+ кино-бесконечен дисплеј. Со вкупно 4 фотоапарати, нејзините премиум перформанси ги користат про-одделените фотоапарати со оптичко зумирање за без напор фаќање и ултра широк леќа што го гледа светот како вас. Ултразвучната лична карта за отпечаток на прсти ја дава следната генерација во безбедност, отклучувајќи се со чешма на екранот. Најдобро од сè, безжичната функција Power Share ви овозможува безжично вашите галаксиски пупки, Galaxy Watch, па дури и безжично полнење на Qi, способен телефон, способен телефон, од вашиот уред! Samsung Galaxy S10 G973 128 GB отклучен GSM LTE телефон со троен 12 MP+12 MP+16 MP Задна камера - Призма црна.

Основните својства

Додатоци на производот