Време на празник за време на празник и глава на коски елен
Неодамнешно

Време на празник за време на празник и глава на коски елен

DEN 303.84

Това е достапна

Додадете малку талент на вашата новогодишна елка со шармантен празник за време на празник и глава на коскени елени! Совршено за украсување на салите, украсување на вашиот дом и канцеларија или виси на венец - овие прекрасни парчиња акцент носат расположи за одмор во која било просторија! Цврстиот, лесен дизајн нема да ги свитка гранките. ? Совршен за домот или канцеларијата.

Основните својства

Додатоци на производот