Пенка + опрема за ламинирање, 9 11,5
Неодамнешно

Пенка + опрема за ламинирање, 9 11,5

DEN 273.92

Това е достапна

Пен + опрема за ламинирани торбички, 9 "x 11,5 ", големина на буква, 5 мил, јасно, 20 броење ќе ги заштити вашите предмети од штета. Бројот на моделот е KK21 Z11. Овој сет содржи 20 листови и нејзината големина е 9 "x11 .5 "Погоден за документи со големина на букви. Водоотпорен е водоотпорен и може да помогне да ги запечатите и заштитите вашите документи. И тоа е компатибилно со водечките ламинатори, само треба едноставно да ставите документ во торбичка и да вметнете во ламинаторот. Секоја торбичка е одлична за зачувување на важни спомени. Како што се фотографии, распореди, сертификати, списоци што треба да се прават. Пен + опрема за ламинирани торбички, 9 "x 11,5", листови со големина на букви, 5 милји, чисти, 20 брои. Брзо и лесно ламинат важни документи со термички ламинатор . Постојано самолепливо . боја : чиста. Издржлив дизајн на фото-безбеден дизајн. Дебелина : 5 мил. Продајте ги единиците на пакетите : 20 листови. Јасна завршница : Со јасен финиш по ламинирање, торбичките нудат премиум видливост на важни трудови и документи . Големина на буквата : 9 "x 11,5". Идеално за маркери, докажани со солза и солза и солзи-докажани хартиени предмети што сакате да ги трае . Бројот на моделот е KK21 Z11.

Основните својства

Додатоци на производот