Чудо нација Крис-крос плетенка сандали
Неодамнешно

Чудо нација Крис-крос плетенка сандали

DEN 319.84

Това е достапна

Среќни нозе во тотално симпатични плетенка сандали на Wonder Nation. Мора да се има за нејзината забава со топло време. Исклучиво на. Лизгачки стајлинг. Прилагодливо затворање на задната кука и јамка. Перничена нога за дополнителна удобност. Флексибилна надворешна плоча. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Место чисто. Увезени. Плетен сандали за девојчиња од Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот