Клик Б Клик Чок покриени перници - 12x2. Оз
Неодамнешно

Клик Б Клик Чок покриени перници - 12x2. Оз

DEN 47.68

Това е достапна

Под надзор на Рабинат на Сафад и православниот совет на Ерусалим Еда Шаредит Корнфлекс, млеко чоколадо обложено. Цврсти материи од какао во чоколадо : мин. 36%. Под надзор на Рабинат на Сафад и Православниот совет на Ерусалим Еда Чаредит. Производ на Израел.

Основните својства

Додатоци на производот