Алва бел кабинет за приказ со стаклени врати и страни
Неодамнешно

Алва бел кабинет за приказ со стаклени врати и страни

DEN 3678.24

Това е достапна

Овој прекрасен кабинет за приказ на фармата во стилот на фарма е совршен за прикажување на вашите омилени додатоци. Вертикалниот стил на шиплип ќе го усоврши акцентот на сите ваши богатства. Јасни стаклени врати и страни ви овозможуваат да покажете од сите страни. Вертикален брод скут назад. Хардвер со четкан никел. Стаклена врата. Прилагодливи полици. Стаклени страни.

Основните својства

Додатоци на производот