КЕДС Двоен Декер Леопард ткаен лизга на патики
Неодамнешно

КЕДС Двоен Декер Леопард ткаен лизга на патики

DEN 448.64

Това е достапна

Павкер за лизгање со големо следново. Најпродаваниот двоен Декер е омилен од толпата од повеќе причини : тоа е супер ласкаво на подножјето (многу повеќе од лизгањето на другите брендови на патики), има перничиња за носење-ден-секој ден, и тоа е таба Производител на облека без напор. Keds Double Decker Leopard Wonen Slip на патики (Women's).

Основните својства

Додатоци на производот