Miabella Women's'simsенски 14KT жолто злато широко обетки на Huggie Hoop
Неодамнешно

Miabella Women's'simsенски 14KT жолто злато широко обетки на Huggie Hoop

DEN 3.33

Това е достапна

Додадете малку шарм на вашиот изглед со овие италијански обетки на Hugpie Hugop Side Huggie Huggie. Изработени во бујно жолто злато, тие имаат високо полирани широки обрачи за давање гроздобер изглед. Измабени со сјај, овие италијански обетки се удобно обезбедени со затворање на клипови кои се лесни за ставање и полетување. Дајте си гламурозен изглед со овие Trend Setting обетки на Huggie Hoop. Направено во 14 кт жолто злато. Затворање на клип. Широки обетки на Хуги Хуп. Направено во Италија. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основните својства

Додатоци на производот