Сет на реверзибилен утешител на градскиот пејзаж на Waverly
Неодамнешно

Сет на реверзибилен утешител на градскиот пејзаж на Waverly

DEN 783.84

Това е достапна

Донесете ги своите имагинации во живот со чудесни колекции за постелнина од страна на Спреси од Вејверли. Оваа симпатична колекција има мотив со тематски теми во Newујорк. Обратни карактеристики на такси кабини на цврста жолта позадина. Сетот вклучува реверзибилен утешител и координација на Шамс. Близнаци поставени мерки 68x86 со еден стандарден срам 20x26. Мерки за целосна/кралица сет 88х90 со два стандардни шами од 20х26. 100% полиестер. Машина за перење. Координирање на декоративни перници на градски пејзаж се продаваат одделно. Сетот вклучува реверзибилен утешител и координација на Шамс. Координирање на треска од Вејверли Градски пејзаж декоративни перници што се продаваат одделно. Се одликува со мотив со тематски мотив во Newујорк. 100% полиестер. Машина за перење.

Основните својства

Додатоци на производот